26 вересня 2022 року imem@pdmu.edu.ua (05322) 2-14-50 Мапа сайту

БАЗОВИМИ НАВЧАЛЬНО-КОНСУЛЬТАТИВНИМИ ЗАКЛАДАМИ КАФЕДРИ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ ТА МЕДИЦИНИ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ Є: 

1. Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради", пульмонологічне віллілення; м. Полтава, вул. Шевченка, 23. Пульмонологічне відділення на 15 ліжок.

2. Комунальне підприємство "Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради"; м. Полтава, вул. Макаренка,  1а. Відділення ішемічної хвороби серця на 136 ліжок.

3. Комунальне підприємство "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"; м. Полтава, вул. Монастирська, 7А. Терапевтичне відділення на 40 ліжок.

 

4. Комунальне підприємство  «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та мелицини катастроф»; м. Полтава, вул. Миколи Дмітрієва, 6а. Консультативно-телеметричний центр.

На базі кафедри функціонує навчально-практичний пульмонологічний центр (відповідальна від кафедри – доцент Настрога Т.В, відповідальна від ПОКЛПОР – зав.пульмонологічним центром Моторна Н.М.).

На базі навчально-практичного пульмонологічний центру проводяться:

  • сеанси спелео (гало) терапії;
  • небулайзерна терапія;
  • дослідження ФЗД з проведенням фармакологічних проб;
  • майстер-класи з дихальної гімнастики.

З метою підвищення ефективності навчального процесу на післядипломному етапі, розробки та впровадження сучасних наукоємних медичних діагностично-лікувальних технологій в практичну охорону здоров’я для покращення заходів із профілактики і лікування неінфекційних захворювань в Полтаві та Полтавській області з січня 2020 року на базі кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів навчально-наукового інституту післядипломної освіти Полтавського державного медичного університету та фізіотерапевтичного відділення КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» (ПОКЛ ім. Скліфосовського ПОР) працює навчально-практичний Центр біофотоніки та валеології (НПЦБіВ).

Керівник НПЦБіВ – проф., д.мед.н. Потяженко Максим Макарович, відповідальна за організацію роботи центру від кафедри – доц., к.мед.н. Невойт Г. В., ас. Корпан А.С., від лікарні - лікар-фізіотерапевт Демченко Н.М.

Основні завдання НПЦБіВ:

- забезпечення умов для навчального процесу з підготовки лікарів- інтернів з фаху «Внутрішні хвороби» та підвищення кваліфікації лікарів-терапевтів на циклах тематичного удосконалення ПДМУ з питань валеології та профілактики неінфекційних захворювань з використанням сучасних медичних технологій;

- надання консультативної допомоги пацієнтам на клінічних базах кафедри;

 - здійснення консультативної допомоги на базах інших підприємств за виробничої необхідності;

- участь у лікувально-профілактичній роботі клінічних баз кафедри;

- сприяння впровадженню нових медичних технологій в діагностику, лікування та профілактику неінфекційних захворювань в лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я Полтавської області;

- розробка і впровадження у медичну практику сучасних наукоємних технологій, спрямованих на підвищення ефективності заходів діагностики, лікування та профілактики неінфекційних захворювань.